Poděkování zasloužilým členům oddílu tenisu

28.01.2020

Dle platných Stanov tenisového oddílu schválených dne 29. 6. 2012 jsme měli dosud 4 zasloužilé členy oddílu oceněné za dlouholetou práci pro ostatní tenisty, rád je připomínám : Jan Lhoták ( zakladatel, pokladník + organizace brigád na antukových kurtech) , MUDr. Vladimír Záhorský ( člen výboru - jednatel, velká zásluha o výstavbu nových kurtů ) , ing. Jiří Drápal ( člen výboru - pokladník ), František Tučím ( trenér - práce s mládeží ).

Při jednání výboru oddílu tenisu dne 23. ledna 2020 nám bylo ctí uvést do naší pomyslné síně slávy a udělit zasloužilé členství dvěma dalším supertenistům a kamarádům :

Za dlouholetou práci ve funkci předsedy oddílu, organizaci činnosti oddílu mládeže včetně účasti v soutěži družstev, velký podíl na vzniku nového zázemí kurtů včetně vybavení kuchyně atd. je jmenován zasloužilým členem oddílu pan ing. Stanislav Chmelař.

Za rozvoj mládežnické základny oddílu v posledních letech a špičkovou trenérskou práci s dětmi a mládeží, spolupráci s rodiči a péči o nástěnky tenisu ve městě se stává zasloužilým členem oddílu pan ing. Jaroslav Hlaváč.


S poděkováním a blahopřáním výbor oddílu tenisu TJ Tatran Podbořany z.s. 

MUDr. Petr Ráliš, ing. Marek Otta, Jiří Jenč